apartmán #3

Apartmán Viddalba je pro 4-6 osob , 2 ložnice -manželská postel, palandy, kuchyně včetně vybavení k vaření, klimatizace, venkovní terasa se zahradním sezením pod citrónem, koupelna se sprchovým koutem, bidetem, WC, pračka, dětská postýlka s nočníkem 🙂
v zadní části domu vstup ke společnému bazénu
 
Apartmán je vzdálený 7 km od nejkrásnější pláže Mimosa dlouhé 15 km. Tato pláž má hodnocení modrou vlajkou, což znamená, že je zde nejčistší křišťálová a hebká voda. 
Tato čistota a svěžest je způsobená tím, že v této oblasti je spousta jeskyní a jeskynní sladká voda v některých místech vyvěrá až v moři. 
V blízkosti cca 2 km od apartmánu je termální řeka ve které si lidé večer, nebo v jarních a podzimních měsících vytvářejí tůňky ve kterých je krásně teplá voda. 
V dojezdu cca 4 km do hor je zde možné chodit po hřebenech hor, které lemují pobřeží klidně i několik dní …:)
V okolí 500 -800 m od apartmánu je úžasná restaurace s perfektní italskou kuchyní, kde je možné si objednat jídlo i na zakázku ( na co máte chuť ) a to za velmi dobré ceny.
 
Dále jsou zde obchody potravin místních domorodců ( každé úterý dopoledne sýry od místních farmářů) , nebo i COOP, lékárna, trafika, bar u JOe, pizzeria, kde Pizzu pečou v peci na dřevě 
Apartmán je jen 10min autem (7km) od nejbližší pláže.

Vybavení apartmánu

Další informace

Nástup a odjezd je řešen vždy individuálně. Většinou to bývá sobota.

Prací prostředky nejsou součástí vybavení apartmánu, zakoupit si je můžete v místních obchodech.

Detailní informace (třídění odpadu, fungování spotřebičů atp.) jsou zapsány a zavěšeny v obývacím pokoji, kdyby cokoliv, neváhejte nás kontaktovat.

Fotografie apartmánu

Rezervace apartmánu #3
Načítá se kalendář...

Jméno*:

Příjmení*:

Email*:

Telefon*:

Další zpráva: